Filtrační technika

55 položek celkem
Náhradní náplň pro pračkový filtr Aquaphor Stiron
218 Kč

Náplň se používá pro pračkový filtr Stiron. Obsahuje krystaly polyfosfátů sodíku, která se rozpouští do vody, tvoří komplexní rozpuštěné sloučeniny s vápníkem a hořčíkem, a tím...

343
Pračkový filtr Aquaphor Stiron
299 Kč

Tento filtr je ekonomickým, ale zárověň velmi učinným řešením odstranění vodního kamene z topných těles pračky.

296
Filtrační vložky Aquafilter FCSH-56 pro sprchové filtry FHSH-5-C a FHSH-6-C, 2 ks v balení
301 Kč

Filtrační vložky Aquafilter FCSH-56 pro sprchové filtry FHSH-5-C a FHSH-6-C, 2 ks v balení - <p>Vložky obsahuj&iacute; filtračn&iacute; a KDF medium...

345
Výměnný filtrační modul Aquaphor TOPAZ
362 Kč

Vložka Aquaphor Vás během své životnosti zaručeně zbaví chloru, benzolu, fenolu, pesticidů, mechanických přísad těžkých kovů atd., což je potvrzeno laboratorními zkouškami.

304
Filtr na kohoutek Aquaphor TOPAZ
449 Kč

Filtr na kohoutek je čistič vody, určený k doupravě vodovodní vody. Toto zařízení se instaluje na kohoutek se vnějším nebo vnitřním závistem.

157
Náhradní vložky pro filtry na kohoutek Aquafilter FH2000 a Instapure F2,  balení 2 kusy
472 Kč

Univerzální náhradní filtrační vložky s aktivním uhlím z kokosové skořápky odstraňují usazeniny, některé pesticidy, zlepšují chuť a kvalitu vody a eliminují jeji zápach.

306
Výměnný filtrační modul Aquaphor K7
482 Kč

Díky nové formě a designu je objem sorbentu ve vložce zvýšen o 10%, což má vliv na životnost a kvalitu čistění.

406
Uhlíková filtrační vložka 10´´, 0,8 mcr
532 Kč

Tato filtrační vložka se hodí do filtrů Aquaphor Trio, Aquaphor Duet a do jakéhokoliv jiného filtru, ve kterém se používají uhlíkové 10" vložky, například od výrobců Aquel,...

398
Výměnný filtrační modul Aquaphor K5
545 Kč

Výměnný filtrační modul Aquaphor K5 úspěšně odstraňuje usazeniny jako písek a rez. Chrání ostatní filtrační vložky od mechanických nečistot s rozměrem do 5 mikronů.

405
Filtrační vložka Aquaphor B510-04: 10´´ na tvrdou vodu (změkčovací)
593 Kč

Tato filtrační vložka se hodí do filtrů Aquaphor TRIO NORMA H, Aquaphor Duet a do jakéhokoliv jiného filtru, ve kterém se používají 10" vložky, například od výrobců Aquel,...

401
Výměnný filtrační modul Aquaphor K2
599 Kč

Díky nové formě a designu je objem sorbentu ve vložce zvýšen o 10%, což má vliv na životnost a kvalitu čistění.

402
Výměnný filtrační modul Aquaphor K3
599 Kč

Díky nové formě a designu je objem sorbentu ve vložce zvýšen o 10%, což má vliv na životnost a kvalitu čistění.

403
Nahoru
Další produkty

LepšíVoda.cz se mimo filtračních konvic a filtračních patron specializuje také na prodej další filtrační techniky. V našem sortimentu naleznete filtry na kohoutek, filtry pod dřez, koupelnové filtry a samozřejmě také filtrační vložky do všech nabízených filtrů na vodu. V nabídce filtrační techniky naleznete zboží značek Aquaphor, Instapure, Aquafiler, Aqua, Blue a další. Nabídku filtrační techniky neustále aktualizujeme dle nejmodernějších tredů ve filtraci pitné vodovodní vody. U vybraných výrobků navíc nabízíme doručení zcela zdarma.

Zjistěte, jaká je kvalita pitné vody u Vás doma nebo v kanceláři. Informace o kvalitě Vaší vody Vám pomohou s výběrem správného filtru.