Filtry na kohoutek

3 položek celkem
Filtr na kohoutek Aquaphor TOPAZ
449 Kč

Filtr na kohoutek je čistič vody, určený k doupravě vodovodní vody. Toto zařízení se instaluje na kohoutek se vnějším nebo vnitřním závistem.

157
Vodní filtr na kohoutek Aquafilter FH2000
653 Kč

Moderní baterie-filtr je vybaven vložkou s aktivním uhlím z kokosové skořápky. Odstraňuje usazeniny, některé pesticidy, zlepšuje chuť a kvalitu vody a eliminuje zápach vody.

170
Filtr na kohoutek Aquaphor MODERN (zelený)
979 Kč

Filtr na kohoutek Aquaphor MODERN (zelený) - Aquaphor Modern se instaluje na kohoutek se vnějším nebo vnitřním závistem, a taky na kohoutek bez závitu. Filtr na kohoutek s...

447

Jak se filtry na kohoutek liší? Tak třeba cenou. Ty nejlevnější totiž seženete za pár set korun. A poslouží přitom výborně. Dále rychlostí filtrace - někde je potřeba vyšší rychlost, zato v malé chatě postačí i 0,3 litrů za minutu. Různá je životnost filtračních vložek. Ty vydrží pročistit i 4.000 litrů, což je spotřeba větší domácnosti i víc jak na jeden rok. A samozřejmě se liší i dle funkce. Filtry podle typu odstraňují chlór, vápník a hořčík, toxiny i mechanické nečistoty. Upravují PH vody a zbavují jí chemických a rakovinotvorných látek. Mezi hlavní výhody patří nízká pořizovací cena, snadná instalace i odmontování, malé rozměry a účinná a rychlá filtrace. Pokud potřebujete levný zdroj křišťálově čisté vody, je filtr na kohoutek ta nejlepší volba!