Laica, Strana 4

Rodinná firma LAICA se sídlem v Itálii byla založena v roce 1974. Od svého založení se společnost specializuje na vývoj, výrobu a prodej vodních filtračních systémů, produktů péče o zdraví a spotřebního zboží. LAICA klade důraz zejména na kvalitu svých produktů, udržitelný rozvoj a lidská práva.

Celosvětová centrála společnosti LAICA je situována v severní Itálii. Disponuje mnohaletými zkušenostmi na poli filtrace vody, výroby produktů péče o tělo a kuchyňských spotřebičů. Celosvětový úspěch společnosti byl dosažen zejména díky zaměření na nejvyšší kvalitu, bezpečnost a výrazný design všech produktů značky LAICA s cílem přispět ke zlepšení kvality života a zdraví jejich uživatelů.

Již více než 20 let LAICA působí na poli filtrace vody. Ohromné zkušenosti a know-how získané během této doby umožnily stát se celosvětovým leaderem v této oblasti. Společnost Laica věnuje maximální úsilí k rozvoji svých produktů na tomto dynamicky rostoucím trhu.
Velký počet národních i mezinárodních patentů jen potvrzuje dominantní pozici společnosti Laica v tomto segmentu. Úspěch společnosti je založen také na neustálém rozšiřování sortimentu. Kvalita všech produktů je certifikována nejdůležitějšími mezinárodními ústavy jako jsou LGA, TÜV, NSF apod. Všechny produkty Laica jsou průběžně testovány nezávislými institucemi. Výrobní kapacita čítá stovky tisíc filtračních konvic a milióny prodaných filtrů po celém světě.

Produkty prošly odbornými testy nezávadnosti:

 


Článek převzat z webu Laica. Logo Laica je registrovanou obchodní známkou společnosti Laica

 

 
41 položek celkem
2179 laica graffiti fialova 3x filtr biflux
Akce Tip
1 599 Kč

Barevná elegance, funkčnost a vysoká kvalita to vše Vám nabízí LAICA GRAFFITI a s touto nabídkou také rok čisté filtrované vody pro celou rodinu!

3291
LAICA MikroPLASTIK - STOP
Novinka Tip
1 599 Kč

LAICA MikroPLASTIK - STOP je první konvicí která díky dvojité filtraci dokáže redukovat mikroplasty z pitné vody. Díky dalšímu filtru Bi-flux snižuje tvrdost vody a odstraňuje...

615
Vodní filtr Classic Multiflux 10+2 ks
1 599 Kč

Filtry LAICA Classic Multiflux odstraňují nežádoucí látky, které negativně ovlivňují chuť a vzhled vody z kohoutku. Významně redukují obsah chloru, vodního kamene, olova, zinku,...

147
Snímek1
Akce
1 799 Kč

Kvalitní filtrační konvice která dokáže odstranit bakterie z vody. Čistá voda pro celou rodinu! Vyrobeno v Itálii.

3354
Snímek1
Akce
1 799 Kč

Kvalitní filtrační konvice která dokáže odstranit bakterie z vody. Čistá voda pro celou rodinu! Vyrobeno v Itálii.

3360

Stránka 4 z 4 - 41 položek celkem