Vodní filtr Biflux Magnesium Active 2 ks

Kód: 606
Značka: Laica
289 Kč 239 Kč bez DPH
Skladem

Filtry nové generace Laica BI-Flux využívají ojedinělou 5ti stupňovou technologii filtrace, která je až o 30% účinnější než klasické filtry. Všechny filtry Laica jsou vyráběné v Itálii a celý výrobní proces je průběžně monitorovaný a pod intenzivní kontrolo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní filtr Biflux Magnesium Active 2 ks

Filtry nové generace LAICA BI-FLUX využívají ojedinělou 5ti stupňovou technologii filtrace, která je až o 30% účinější než klasické filtry. Tyto filtry navíc uvolňují do vody hořčík. Jemně mineralizovaná voda hořčíkem je chutnější, a zdravější!Všechny filtry LAICA jsou vyráběny v Itálii a celý výrobní proces je průběžně monitorován a pod intenzivní kontrolou. Každý filtr lze zpětně sledovat až do okamžiku výroby. Filtry LAICA BI-FLUX jsou vhodné i pro filtrační konvice BWT, Brita Maxtra, DAFI Unimax, atd.


Hořčík v našem těle:

  •     Je nezbytný pro správnou funkci svalů. Pomáhá od křečí a uvolňuje napětí svalů.
  •     Výrazně zlepšuje činnost nervové soustavy, zejména pomáhá při soustředění a procesu učení.
  •     Deficit hořčíku pocítíme nejvíce při stresu, kdy je nadměrně spotřebováván. 
  •     Má velký význam pro látkovou výměnu energie.
  •     Podporuje naši tělesnou a duševní výkonnost.
  •     Doporučená denní dávka je pozoruhodných 300 mg.


Specifikace:

  • Filtry LAICA jsou 100% sterilizovány
  • Filtry jsou vyráběny v Itálii
  • Kapacita filtru: 30 dnů/max. 150l přefiltrované vody

 

Rodinná firma LAICA se sídlem v Itálii byla založena v roce 1974. Od svého založení se společnost specializuje na vývoj, výrobu a prodej vodních filtračních systémů, produktů péče o zdraví a spotřebního zboží. LAICA klade důraz zejména na kvalitu svých produktů, udržitelný rozvoj a lidská práva.

Celosvětová centrála společnosti LAICA je situována v severní Itálii. Disponuje mnohaletými zkušenostmi na poli filtrace vody, výroby produktů péče o tělo a kuchyňských spotřebičů. Celosvětový úspěch společnosti byl dosažen zejména díky zaměření na nejvyšší kvalitu, bezpečnost a výrazný design všech produktů značky LAICA s cílem přispět ke zlepšení kvality života a zdraví jejich uživatelů.

Již více než 20 let LAICA působí na poli filtrace vody. Ohromné zkušenosti a know-how získané během této doby umožnily stát se celosvětovým leaderem v této oblasti. Společnost Laica věnuje maximální úsilí k rozvoji svých produktů na tomto dynamicky rostoucím trhu.
Velký počet národních i mezinárodních patentů jen potvrzuje dominantní pozici společnosti Laica v tomto segmentu. Úspěch společnosti je založen také na neustálém rozšiřování sortimentu. Kvalita všech produktů je certifikována nejdůležitějšími mezinárodními ústavy jako jsou LGA, TÜV, NSF apod. Všechny produkty Laica jsou průběžně testovány nezávislými institucemi. Výrobní kapacita čítá stovky tisíc filtračních konvic a milióny prodaných filtrů po celém světě.

Produkty prošly odbornými testy nezávadnosti:

 


Článek převzat z webu Laica. Logo Laica je registrovanou obchodní známkou společnosti Laica