Vodní filtry Biflux Mineral Balance 3ks

Kód: 150
Značka: Laica
399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem

Neredukují však přítomnost minerálů ve vodě a jsou tak vhodné např. pro sportovce, aktivní jedince apod. Jelikož filtry Biflux Mineral Balance zanechávají ve vodě také vyšší obsah vodního kamene, tato voda není příliš vhodná pro přípravu teplých nápojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní filtr Biflux Mineral Balance 3ks

Filtry Biflux Mineral Balance jsou vhodné pro přípravu studených nápojů. Filtry nové generace LAICA Biflux Mineral Balance využívají ojedinělou 5-ti stupňovou technologii filtrace vody, která z vody odstraňuje chlór a jeho karcinogenní sloučeniny (tzv.THM), těžké kovy, některé pesticidy a herbicidy. Odstraňují zápachy a zakalení a tím významně zlepšují její chuť. Neredukují však přítomnost minerálů ve vodě a jsou tak vhodné např. pro sportovce, aktivní jedince apod. Jelikož filtry Biflux Mineral Balance zanechávají ve vodě také vyšší obsah vodního kamene, tato voda není příliš vhodná pro přípravu teplých nápojů. Filtry nové generace LAICA Biflux využívají ojedinělou 5ti stupňovou technologii filtrace, která je až o 30% účinnější než klasické filtry.

Vodní filtry Biflux Mineral Balance jsou vhodné i pro filtrační konvice typ:

BWT, Brita Maxtra, DAFI Unimax, atd.

Všechny filtry LAICA jsou vyráběny v Itálii a celý výrobní proces je průběžně monitorován a pod intenzivní kontrolou. Každý filtr lze zpětně sledovat až do okamžiku výroby.

  • Filtry LAICA jsou 100% sterilizovány.
  • Filtry jsou vyráběny v Itálii
  • Obsah balení: 3ks
  • Kapacita filtru: 30 dnů/ 150l přefiltrované vody