Náhradní filtrační vložky F2–R2 (Instapure), 2 ks v balení

Kód: 305
Značka: Instapure
649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem

Vodní filtr pro doúpravu chuti a kvality pitné vody. Filtrace vody zbaví Vaší pitnou vodu z kohoutku nežádoucího zápachu i chuti chlóru a udělá z ní lahodnou pitnou vodu pro každodenní užití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní filtr pro doúpravu chuti a kvality pitné vody. Filtrace vody zbaví Vaší pitnou vodu z kohoutku nežádoucího zápachu i chuti chlóru a udělá z ní lahodnou pitnou vodu pro každodenní užití. Díky aktivnímu karbonovému bloku s před filtrací zbaví Vaši domácí vodu chlóru, zápachu, pesticidů, látek na bázi chloroformu, trihalogenmethanů a udělají z ní výbornou pitnou vodu, která je vždy čerstvá a chladivá k dispozici z vašeho vodovodního kohoutku.

Narozdíl od konkurenčních zařízení nepřidává do pitné vody žádné cizí látky jako je stříbro. Průtočnost vody při zapnuté filtraci – až 2,7 litru za minutu. Napustit sklenici filtrované vody je tedy otázkou sekund, narozdíl od filtračních konvic kde filtrace sklenice trvá několik minut.

Životnost filtrační vložky je 760 litrů, doporučená je výměna po 3 měsících. Při standardním používání vložky vydrží i měsíců 6 v závislosti na četnosti používání a kvalitě pitné vody.

  • Tento filtr není koncipován na úpravu vody která není pitná!
  • Filtrovaná voda nenahradí vodu destilovanou nebo kojeneckou.
  • Dva kusy výměnné filtrační vložky F2–R2,
  • Materiál pláště: plast
  • Materiál filtru: aktivní karbonový blok s předfiltrací

Návod v Češtině