BWT

BWT je rakouská společnost se sídlem v Mondsee v Horním Rakousku. Společnost byla založena v roce 1823 panem Johannem Adamem Benckiserem a její jméno je zkratka odvozená ze slov Best Water Technology (nejlepší vodní technologie). Společnost BWT má čtyři hlavní výrobní závody, a to v Mondsee (Rakousko), Schriesheim (Německo), Paříži (Francie) a Aesch (Švýcarsko).

Dnes je společnost BWT se svými 62 dceřinnými společnostmi vedoucí evropskou společností v oblasti technologie úpravy vody. BWT přejímá odpovědnost za celý koloběh vody, od pramene po prosakující vodu. Všechny základní technologie úpravy vody patří do výrobního sortimentu společnosti BWT. Bohatý sortiment dále rozšiřují iontově selektivní membrány, elektrická odsolovací zařízení, iontoměniče a membránová zařízení (reverzní osmózy, nanofiltrace, mikrofiltrace, ultrafiltrace).

Produkty značek BWT & Anna prošly odbornými testy nezávadnosti:

 

Článek vytvořen z překladu článku Wikipedie. Logo BWT je registrovanou obchodní známkou společnosti BWT AG.

 
5 položek celkem
Filtrační konvice BWT Active Drink 3,3l
483 Kč

Jedinečná filtrační konvice BWT Active Drink nabízí velmi účinnou cestu, jak získat křišťálově čistou vodu.

579
BWT Filtracni konvice Vida Mei 26 l modra outdoor sportovni lahev
Akce
549 Kč

Modrá filtrační konvice BWT VIDA o objemu 2.6 litru. Hořčíkový mineralizér - Vitalita - Čerstvost - Lahodná chuť. Díky speciálním filtrům BWT je filtrovaná voda mineralizovaná...

3276
BWT Produkt Penguin weiss DisplayGrau A1+3ks
699 Kč

Jedinečná filtrační konvice BWT Penguin nabízí velmi účinnou cestu, jak získat křišťálově čistou vodu.

443
Vodní filtr BWT Magnesium 6ks
779 Kč

6 ks náhradních filtrů BWT. Vhodné pro všechny standardní filtrační systémy s oválným tvarem, např.LAICA Biflux, Brita MAXTRA DAFI Unimax atd.

607
Vodní filtr BWT Magnesium 9 ks
999 Kč

9 ks náhradních filtrů BWT. Vhodné pro všechny standardní filtrační systémy s oválným tvarem, např.LAICA Biflux, Brita MAXTRA DAFI Unimax atd.

601

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem