Terraillon

Společnost Terraillon je výrobcem spotřebního zboží, zdravotnického zboží a vodních filtračních systémů Společnost byla založena v roce 1946 ve Francii hodinářem Paulem Terraillonem.

Terraillon využil svých dovedností používaných k výrobě a opravě hodin k návrhu kuchyňské váhy. Brzy tyto kuchyňské váhy začal vyrábět ve své dílně. Aby dokázal vyhovět rostoucí poptávce, přestěhoval se v roce 1956 do většího výrobního zařízení.

Do roku 1970 získala společnost Terraillon SA více než 80% trhu koupelnových a kuchyňských vah. V tu dobu začala společnost expandovat na mizinárodní trh. V polovině 90. let se společnost Terraillon začala specializovat na inovace a design. TERRAILLON otevřel několik regionálních obchodních kanceláří v Hong Kongu, Německu, Itálii a ve Španělsku. TERRAILLON je nyní globální společností a je součástí mezinárodní holdingové skupiny, která zahrnuje high-tech divizi ve Francii.


Článek vytvořen z volného překladu původního článku uvedeného na webu Wikipedie. Logo Terraillon je registrovanou obchodní známkou společnosti Terraillon.

 
2 položek celkem
Terraillon 12137 500x500
389 Kč

3 ks, 3 měsíce, vhodné i na Brita

89
Filtrační patrony Terraillon Nitra 12663 - 3ks
489 Kč

3 ks, 3 měsíce, vhodné i na Brita

415

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení