Filtrační patrona Aquaphor A5, 3ks

Kód: 136
Značka: Aquaphor
449 Kč 371 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Univerzální filtrační patrona pro konvice Aquaphor. Doporučuje se na měkkou vodu (do 2 mmol/l).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační patrona Aquaphor A5, 3ks

Univerzální filtrační patrona pro konvice Aquaphor. Doporučuje se na měkkou vodu (do 2 mmol/l). Pro změkčení tvrdé vody slouží patrona Aquaphor A5H. Životnost vložky Aquaphor A5 je 350 litrů, což je přibližně 4 týdny spotřeby v průměrné tříčlenné rodině.

Filtrační patrona A5 se hodí do konvic Aquaphor:

Filtry Aquaphor odstraňují všechny základní nežádoucí látky z vody včetně:

  • Mechanických přísad - písek, hlína, rez atd.
  • Těžkých kovů (olovo, rtuť), fenolu a ropných produktů (benzol)
  • Aktivního chloru
  • Chlorovaných organických sloučenin (chloroform)
  • Pesticidů

Od roku 2013 společnost Aquaphor přešla na novou technologii výroby filtračních patron pro konvice. Pro ještě lepší čištění vody se nyní používají jemnější granule uhlí. Proto je důležité řádné propláchnutí vložky před prvním použitím.

Jak připravit patronu do provozu?

  1. Vybalte filtrační patronu, vložte ji do nádoby se studenou vodou a opatrně protřeste pro odstranění vzduchu. Nechte ve vodě 10 minut máčet.
  2. Patronu pak zasaďte do nálevky konvice.
  3. Nalijte nálevku plnou vody a nechte ji přefiltrovat přes patronu. Vylejte vodu. Opakujte propláchnutí. Při správném propláchnutí patrony spolu s vodou vyjde uhlíkový prach, takže voda může být šedá, což je naprosto normální. Po dvou propláchnutích je filtrační patrona připravena k použití.
  4. Po propláchnutí patrony umyjte Vaší konvici a je vše připraveno k použití.

 

Certifikáty
Společnost Aquaphor používá vysoce kvalitní materiály od nejvýznamnějších světových výrobců (např. BASF, John Guest, Mitsubishi, PUROLITE apod.). Kontroluje kvalitu filtrů v každé fázi výroby. Společnost prochází každoroční certifikací podle normy ISO 9001, a filtry jsou certifikovány NSF a LGA.