Aquaphor Crystal ECO

Kód: 189
Značka: Aquaphor
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Průtokový filtr s ochranou proti bakteriím, bez chemických látek.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquaphor Crystal ECO

Crystal Eco je sorpční filtr s dalším stupněm mikrofiltrace. Poskytuje hloubkové čištění celé řady nebezpečných kontaminantů: chloru, těžkých kovů, pesticidů, ropných produktů a dalších běžných toxinů a alergenů.

Dva blokové moduly CarbFiber jsou vyráběny pomocí Aqualen ™ - patentovaného iontoměničového vlákna. Proto je kontaktní plocha vody a sorbentů 42krát vyšší, než v případě granulovaných uhlíkových filtrů, filtrační rychlost je čtyřikrát vyšší.

Membrána z dutých vláken provádí mikrofiltraci. Představuje fyzický filtr s póry menšími než 0,1 mikronu, takže systém odstraní bakterie a cysty bez použití chemických baktericidů.

Voda je připravena k použití ihned po filtraci. Minerální složení vody z vodovodu zůstává přirozené.

Spolehlivá ochrana proti bakteriím - vodu lze pít bez převaření

Poskytuje 100% bezchemickou filtraci vody díky ultrafiltrační membráně z dutých vláken. Membrána odstraňuje částice do velikosti 0,1 mikronu. Bakterie a viry jsou výrazně větší a fyzicky se odstraní bez jedovatých přísad.

Hluboké čištění

Blok uhlíku s iontoměničovým sorbentem AQUALEN je mnohem účinnější než obvyklá směs uhlí, která se používá i jiných výrobců. Výsledkem je, že filtr je schopen maximalizovat využití životnosti složek a čistit vodu od toxických znečišťujících látek, nevratně odstraňuje těžké kovy, železo, hliník, chlor, organické chlorované sloučeniny, karcinogeny, alergeny a mutageny.Díky mikrofiltrační membráně, filtr Crystal Eco vyhovuje alergikům, dětem, seniorům a těm, kteří mají citlivý trávicí a imunitní systém.

Všestranná ochrana před vodními hrozbami

Snižuje běžné nečistoty z vodovodu včetně chloru, organických sloučenin, těžkých kovů, bakterií, fenolů.

Okamžitý přístup k pitné vodě, vhodný pro vaření ve velkých objemech.

Rychlost filtrace: L/min2.5

Životnost filtru: 8000 L