Aquaphor Crystal ECO H Pro

Kód: 278
Novinka
Značka: Aquaphor
4 790 Kč 3 959 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aquaphor Crystal ECO H PRO

Co je vodní filtr Crystal ECO H PRO?

Průtokový filtr s ochranou proti bakteriím, bez baktericidů. Snižuje obsah vodního kamene.

Spolehlivá ochrana proti bakteriím - vodu lze pít bez převaření

Poskytuje 100% bezchemickou filtraci vody díky ultrafiltrační membráně z dutých vláken. Membrána odstraňuje částice do velikosti 0,1 mikronu. Bakterie a viry jsou výrazně větší a fyzicky se odstraní bez jedovatých přísad.

Díky mikrofiltrační membráně, filtr Crystal Eco vyhovuje alergikům, dětem, seniorům a těm, kteří mají citlivý trávicí a imunitní systém

 
Snížení hodnoty vodního kamene

Model je vybaven modulem změkčování iontů. Plně nabitá pryskyřice v modulu KH může být regenerována až čtyřikrát a lze ji snadno provádět doma.

Je důležité vědět, že změkčovací moduly by měly být aplikovány na středně tvrdou vodu (tvorba vodního kamene za týden nebo dva). Pro tvrdou vodu (vodní kámen za 2-3 dny) jsou vhodný reverzní osmózy.

 
Hluboké čištění

Tři filtrační stupně, včetně mikrofiltrace a změkčení, poskytují velmi důkladné čištění až do 0,1 mikronu. Bakterie a viry jsou výrazně větší a fyzicky se odstraní bez jedovatých přísad.

Crystal Eco H odstraňuje chlor a jeho nepříjemný zápach, škodlivé látky, které se běžně vyskytují ve vodovodním řadě. Chrání před ohrožujícími nečistotami, jako jsou organické sloučeniny, pesticidy, olovo a jiné těžké kovy.