Vodní filtr BWT Universal Active Drink 10 ks

Kód: 130
Značka: BWT
899 Kč 743 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Výhodné balení 10 ks náhradních filtrů s hořčíkem, které pokryje roční spotřebu vodních filtrů. Vodní filtry od BWT Universal Active Drink myslí na vaše zdraví a duševní pohodu díky složení s hořčíkem Mg! Hořčík je minerál nezbytný pro správnou funkci sva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní filtr BWT Universal Active Drink 10 ks

Výhodné balení 10 ks náhradních filtrů s hořčíkem, které pokryje roční spotřebu vodních filtrů. Vodní filtry od BWT Universal Active Drink myslí na vaše zdraví a duševní pohodu díky složení s hořčíkem Mg! Hořčík je minerál nezbytný pro správnou funkci svalů a uvolňuje fyzické i duševní napětí. Nejvíce je spotřebováván v období velkého stresu a vypětí. Proto je důležité hořčík pravidelně doplňovat. Většina vodních filtrů z vody odstraňuje veškeré minerály, vč. hořčíku, ale s vodními filtry BWT máte pravidelnou dávku hořčíku vždy po ruce. Náhradní filtry s hořčíkem filtrují z vody těžké kovy, chlór a vodu změkčují a také ji obohacují o hořčík v podobě iontů Mg2+. Celková koncentrace minerálů pitné vody je dodržována.

Deficit hořčíku pocítíme nejvíce při stresu, kdy je nadměrně spotřebováván. Doplněním hořčíku do systému se naše mysl zklidní a snáze relaxuje. Je nezbytný pro správnou funkci svalů. Pomáhá od křečí a uvolňuje napětí svalů. Výrazně zlepšuje činnost nervové soustavy, zejména pomáhá při soustředění a procesu učení.

 
Vhodné do filtrovacích konvic: Anna, BWT (úzký tunel), Brita Classic, Kenwood, Zelmer, DAFI kulaté, Laica kulaté, Terraillon a Konvice Tesco a Lidl
 

  • Typ filtru: UNIVERSAL ACTIVE DRINK
  • Specifické vlastnosti: Uvolňuje do přefiltrované vody ionty hořčíku
  • Znáte pod názvem: Anna Active plus Mg
  • Přefiltruje až 150 l vody.
  • Optimálně filtruje vodu po dobu 4-6 týdnů.
  • Odstraňuje z vody těžké kovy a chlór.
  • Odstraňuje tvrdost vody.
  • Čistí a zároveň mineralizuje, obohacuje vodu hořčíkem pomocí receptu s použitím Mg2+. Zlepšuje chuť nápojů a jídla připravených z přefiltrované vody.

 


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení