Sprchový filtr Aquafilter FHSH-6-C (chrom)

Kód: 299
Značka: Aquafilter
834 Kč 689 Kč bez DPH
Skladem

Sprchový filtr Aquafilter FHSH-6-C (chrom) - Sprchový filtr ve tvaru sprchové hlavice slouží k úpravě vody při sprchování a koupání. Doporučuje se zejména pro děti a osoby s citlivou či suchou pokožkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprchový filtr ve tvaru sprchové hlavice slouží k úpravě vody při sprchování a koupání. Doporučuje se zejména pro děti a osoby s citlivou či suchou pokožkou. Účinně odstraňuje škodlivé výpary způsobené směsí horké vody a chloru během sprchování a koupání. Sprchový filtr je doporučován dermatology.

Sprchový filtr Aquafilter zbavuje vodu těchto nežádoucích příměsí:

  •     chlor (tzv. volný chlor přeměňuje na neškodný chlorid)
  •     těžké kovy (olovo, kadmium, rtuť apod.)
  •     bakterie

Sprchový filtr  má 3 druhy proudu pro příjemné sprchování: déšť, jednolitý a masážní. Používá se pro teplou i studenou vodu. Montáž je velice jednoduchá. Stačí odšroubovat původní hlavici a místo ní namontovat novou. Výhod čistější vody lze využít i pro koupání. Stačí vanu napustit přes sprchu. Sprchové filtry - hlavice Aquafilter FHSH-6-C jsou vhodné pro domácí použití, hotelové komplexy, kadeřnictví, salony krásy a lázně.

Účinnost filtrační vložky je 2-3 měsíců (2500 l)  podle spotřeby vody. Po uplynutí této doby doporučujeme vyměnit filtrační vložku za novou. Vložka do sprchového filtru Aquafilter FHSH-6-C a držák na zed' jsou součástí balení. Poznámka: filtr není určen k úpravě pitné vody.

Technické parametry:

  •     Napojení závit: standardní 1/2" vnější ,  1/2" vnitřní.
  •     Pracovní teplota °C 2 – 60.
  •     Životnost filtrační vložky je 2-3 měsíce (2500 l)