Sada filtrační vložek pro Aquaphor Kristall Kvadro HB

Kód: 412
Značka: Aquaphor
3 739 Kč 3 090 Kč bez DPH
Skladem
Náhradní filtr pro mikrofiltraci pitné vody. Odstraňuje všechny běžné nečistoty včetně chloru, olova, bakterií, cyst a pevných částic o rozměrech až 0.1 mikronů. Obsahuje kompozitní uhlíkový blok a membránu z dutého vlákna. Poskytuje dodatečnou ochranu pr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do jakých filtrů se hodí tato sada vložek?

Tyto filtrační vložky se hodí do filtrů Aquaphor Kristall Kvadro HB.

Jaká je životnost této sady vložek?

Životnost této sady vložek je 6000 litrů.

Z jakých vložek se skládá tato sada:

K5
Náhradní vložka na mechanické nečistoty vyrobena ze 100% polypropylenu. Používá se k zachycení pevných částic, jako je písek a rez. Chrání další stupně filtrace a prodlužuje životnost domácích spotřebičů. K dispozici v pórovitosti 5 mikronů.

K3
Náhradní filtr pro primární čištění pitné vody. Snižuje všechny běžné nečistoty včetně chloru, olova, bakterií a pevných částic o rozměrech až 5 mikronů.
 

K4
Náhradní filtr pro změkčování vody, který obsahuje pouze iontoměničovou pryskyřici. Změkčuje vodu a řeší problém tvrdé vody . Může být regenerován solným roztokem.

K7B
Náhradní filtr pro mikrofiltraci pitné vody. Odstraňuje všechny běžné nečistoty včetně chloru, olova, bakterií, cyst a pevných částic o rozměrech až 0.1 mikronů. Obsahuje kompozitní uhlíkový blok a membránu z dutého vlákna. Poskytuje dodatečnou ochranu proti bakteriím. 

Co tyto vložky dokážou odstranit z vody?

  • odstraní chlor
  • odstraní fenol, benzol
  • odstraní pesticidy
  • odstraní mechanické přísady (písek, hlínu, řez atd.) s rozměrem do 0,1 mikronů
  • odstraní těžké kovy
  • normalizuje PH